06 Gru 2021

Mikołajki ze Stowarzyszeniem GTW

5 grudnia mieliśmy zaszczyt być partnerem wyjątkowego wydarzenia. W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się świąteczne spotkanie mikołajkowe, organizowane przez Stowarzyszenie GTW, którego współorganizatorem była firma Acatom. Prawie setka dzieci - podopiecznych i uczestników zajęć Stowarzyszenia - otrzymała świąteczne, słodkie upominki.

5 grudnia mieliśmy zaszczyt być partnerem wyjątkowego wydarzenia. W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się świąteczne spotkanie mikołajkowe, organizowane przez Stowarzyszenie GTW, którego współorganizatorem była firma Acatom. Prawie setka dzieci - podopiecznych i uczestników zajęć Stowarzyszenia - otrzymała świąteczne, słodkie upominki. Wydarzenie obsługiwali animatorzy, a punktem kulminacyjnym był niezwykły pokaz niespodzianka. Mikołajki były okazją do wspólnego świętowania, a także do podsumowania całego roku aktywności Stowarzyszenia. Po spotkaniu wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach organizowanych na płycie Rynku w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nie zabrakło tam świątecznych przysmaków, a także wielu okazji do zakupu ozdób i bożonarodzeniowych prezentów.

Współpraca z największą organizacją w Gliwicach, a także jedną z największych na Śląsku - Stowarzyszeniem GTW, które od lat skutecznie rozwija projekty społeczne, sportowe oraz kulturalne, jest ważnym elementem naszych działań na rzecz lokalnej społeczności. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak sympatycznego przedsięwzięcia i sprawić mnóstwo radości całkiem sporej grupie maluchów.

Mikołajki ze Stowarzyszeniem GTW wróć do listy