Aktualności

Promocja - 5 tys. zł za komórkę lokatorską i dodatkowy rabat na mieszkanie!
Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji – w inwestycji Piastowska 30 komórkę lokatorską można nabyć za jedyne 5 tys. zł i jednocześnie skorzystać z rabatu na zakup mieszkania. Odbiór kluczy gwarantujemy jeszcze w 2022 roku!
Kameralny projekt Piastowska 30 jest idealną propozycją zarówno dla osób marzących o własnym lokum, jak i poszukujących wyjątkowych realizacji pod inwestycje kapitału. Niebanalne położenie Piastowskiej 30, zlokalizowanej w niedalekim sąsiedztwie Błoń Krakowskich i Parku Jordana, sprawia, że inwestycja łączy podmiejski klimat z bliskością centrum miasta. Piastowska 30 objęta jest systemem automatyki mieszkaniowej Appartme – jednej aplikacji do zarządzania wieloma obszarami, wspierającej ekologiczny styl życia. Pozwala ona na zdalne sterowanie oświetleniem, gniazdami elektrycznymi oraz zaworami wody. Promocja obowiązuje od 11.07 do 31.07.2022 roku dla wszystkich przyszłych właścicieli, którzy w tym okresie zdecydują się na zawarcie umowy kupna mieszkania z obligatoryjnym miejscem postojowym. Wszelkich informacji na temat inwestycji i promocji udzielą pracownicy Acatom pod nr telefonu: 12 222 02 01 lub adresem mailowym mieszkania@acatom.pl. Biuro Sprzedaży znajduje się przy ul. Christo Botewa 14 i czynne jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Zapraszamy na stronę inwestycji: https://www.acatom.pl/inwestycja/piastowska-30
V Charytatywny Bieg św. Goara
Dnia 14 maja 2022 w Lesie Komunalnym w Gliwicach odbył się V Bieg Charytatywny św. Goara, zorganizowany przez Gliwickie Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjne i Radę Rodziców. W biegach dla dzieci i dorosłych na kliku różnych dystansach wzięło udział łącznie ponad 250 osób.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, nagrodę oraz pakiet startowy. W trakcie festynu dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w warsztatach, licznych grach i zabawach. Patronat honorowy nad Biegiem objął Prezydent Miasta Gliwice Adam Neumann. Celem biegu było pozyskanie funduszy na budowę ścieżki sensorycznej. A my mieliśmy ogromną przyjemność oraz wyjątkowy zaszczyt być sponsorem tego wydarzenia.
Acatom wygrywa Ranking Najlepszych Inwestycji na Śląsku
Z przyjemnością informujemy, że 1 miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji na Śląsku zajęły dwa realizowane przez nas przedsięwzięcia deweloperskie. W I kwartale 2022 roku w Katowicach ranking wygrała inwestycja Daszyńskiego Park, a w Gliwicach – Apartamenty Mikołowska, która utrzymała tym samym pozycję z grudnia 2021.
Ranking Inwestycji to zestawienie portalu RynekPierwotny.pl, w którym raz na kwartał wskazywane są najpopularniejsze inwestycje mieszkaniowe w Polsce. Wyniki rankingu bazują na podstawie analizy zachowań ponad 500 000 użytkowników, którzy co miesiąc przeglądają oferty deweloperów w poszukiwaniu wymarzonego „M”. Cały ranking, obejmujący 18 miast wojewódzkich w Polsce, znajduje się pod linkiem: https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/znamy-laureatow-rankingu-inwestycji-zobacz-kto-zwyciezyl-w-twoim-miescie/11417/
Wyróżnienie Deweloper Roku 2021
Miło nam poinformować, że firma Acatom została uhonorowana wyróżnieniem Deweloper Roku 2021, przyznawanym przez redakcje „Gazety Finansowej” i „Home & Market”.
Grono wyróżnionych deweloperów w ocenie redakcji zasłużyło na szczególne uznanie, ponieważ mimo zawirowań, wynikających zarówno z pandemii Covid-19, jak i wojny rosyjsko-ukraińskiej, korzystając z wieloletniego doświadczenia, tak konstruują ofertę, by nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jesteśmy dumni, że nasza praca i zaangażowanie zostały docenione. Z całą treścią raportu „Deweloper Roku 2021” można zapoznać się pod linkiem: https://tiny.pl/98grb.
Wiosenna Megapromocja. Zaoszczędź nawet 22 tysiące złotych!
Wszystkich klientów, którzy zdecydują się na kupno mieszkania w inwestycjach Apartamenty Mikołowska lub Daszyńskiego Park, zapraszamy do skorzystania z wiosennej megapromocji. Miejsce parkingowe można nabyć nawet z 50% rabatem, co oznacza, że realne oszczędności przy zakupie mogą sięgnąć do 22 tysięcy złotych!
Promocja obowiązuje od 1.04 do 30.04.2022 roku dla wszystkich przyszłych właścicieli, którzy w tym okresie zdecydują się na zawarcie umowy. Wszelkich informacji na temat inwestycji i wiosennej promocji udzielą nasi sprzedawcy pod nr telefonu: Apartamenty Mikołowska - 32 32 000 32, Daszyńskiego Park - 32 32 000 38. Zapraszamy do kontaktu!
Kolejny etap budowy Piastowskiej 30
Intensywne prace na placu budowy Piastowskiej 30 w Krakowie zaowocowały wejściem w kolejny etap. Inwestycja osiągnęła stan surowy otwarty.
Kameralny projekt Piastowska 30 jest idealną propozycją zarówno dla osób marzących o własnym lokum, jak i poszukujących wyjątkowych realizacji pod inwestycję kapitału. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na III kwartał 2022. W sprzedaży pozostało ostatnie kilkanaście mieszkań. Więcej informacji na temat inwestycji: https://acatom.pl/inwestycja/piastowska-30
Ankieta Badanie Satysfakcji Klienta
Kilka dni temu przekazaliśmy już większość mieszkań nowym właścicielom w ramach zrealizowanej inwestycji Federowicza 61. W finale procesu sprzedaży nasi klienci otrzymali do wypełnienia ankietę Badanie Satysfakcji Klienta. Cenimy sobie każdą wyrażoną opinię, tym bardziej cieszy nas fakt, że nasza praca została doceniona i wszystkie opinie były pozytywne!
Dziękujemy osobom, które poświęciły czas na wypełnienie ankiety. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie miłe słowa. Kilka cytatów oraz częściowe wynik z ankiet prezentujemy poniżej: "Bardzo dobry kontakt z biurem sprzedaży, Panie bardzo życzliwe, chętne do pomocy w kwestiach wszelakich, bardzo profesjonalna obsługa!" "Uzyskałem bardzo profesjonalną pomoc w biurze sprzedaży. Bardzo dziękuję paniom Katarzynie i Paulinie. 100% profesjonalizmu i wysoka kultura osobista." "Jestem pod ogromny wrażeniem Pani Pauliny, niezwykle pomocna, profesjonalna, z ogromną kulturą osobistą i klasą. Wiele razy otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi, rady, sugestie, bardzo bezpiecznie klient czuje się pod opieką pani Pauliny."
Sprostowanie do artykułu prasowego Dziennika Zachodniego
Dnia 2 lutego 2022 roku na łamach Dziennika Zachodniego ukazało się sprostowanie do artykułu prasowego na temat naszej inwestycji Daszyńskiego Park w Katowicach, który opublikowany został w listopadzie 2021 roku. Poniżej zamieszczamy fragment treści sprostowania:
„Acatom Spółka z o.o. Sp. k. informuje, że odwierty które wykonała Spółka na terenie realizowanej inwestycji sięgały do 26,0 m, a nie od 5 do 6 metrów jak stwierdza artykuł. Na dodatek, należy zaznaczyć iż w trakcie przygotowywania dokumentacji projektowej inwestor dokonał 9 nowych odwiertów o głębokości do 26 m o łącznej długości 164,5 mb co zostało ponadto wsparte geofizycznymi badaniami elektrooporowymi oraz 7 archiwalnymi odwiertami geotechnicznymi. (…) Decyzja pozwolenia na budowę w/w inwestycji została wydana w oparciu o projekt budowlany, uwzględniający fakt posadowienia budynków na przedmiotowym terenie, a co za tym idzie projekt ten przewiduje niezbędne warunki techniczne i zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczeństwo oraz trwałość inwestycji.” Całość sprostowania dostępna jest pod linkiem: https://dziennikzachodni.pl/sprostowanie-do-artykulu-prasowego-mieszkancy-boja-sie-budowy-osiedla-w-katowicach-przy-ul-daszynskiego/ar/c9-16028777
Wspieramy aktywność dzieci i młodzieży
22 stycznia 2022 r. w Domu Ludowym w Muchówce im. Alojzego Stochla odbyła się XII edycja Międzyświetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Nowego Wiśnicza. Turniej zorganizowany został w ramach ferii dla dzieci z Gminy Nowy Wiśnicz.
Mecze w systemie pucharowym były rozgrywane jednocześnie aż na trzech stołach. Kto wie, czy wśród turniejowych graczy nie znalazł się nowy talent na miarę Andrzeja Grubby lub Leszka Kucharskiego? Turniejowe zmagania były okazją do czynnego wypoczynku oraz sportowej rywalizacji, która w tym trudnym pandemicznym okresie jest niezwykle ważna dla młodych ludzi. Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia. Więcej informacji pod linkiem: https://moknowywisnicz.pl/n,xii-miedzyswietlicowy-turniej-tenisa-stolowego-w-muchowce.
Acatom zagrał razem z WOŚP!
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W tym roku akcję można było wspierać na wiele różnych sposobów, również poprzez wpłaty do eSkarbonki – bez wychodzenia z domu.
Jedna z nich była nasza - Acatomu! Dzięki temu każdy z nas w łatwy sposób mógł zagrać z WOŚP dla okulistyki dziecięcej. Naszą eSkarbonkę można znaleźć pod linkiem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/mxwcmk
Apartamenty Mikołowska numerem 1 wśród inwestycji w Gliwicach!
Miło nam poinformować, że jedna z naszych inwestycji na Śląsku zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce w rankingu popularności prestiżowego portalu Rynek Pierwotny.
Projekt Apartamenty Mikołowska w grudniu 2021 zdeklasował konkurencję i był najczęściej odwiedzaną inwestycją w Gliwicach.
Świąteczny dar dla naszych czworonożnych przyjaciół
Zima to trudny czas dla podopiecznych schronisk dla zwierząt, dlatego w trosce o naszych braci mniejszych zorganizowaliśmy wśród pracowników firmy Acatom zbiórkę na rzecz pomocy dla jednego z krakowskich schronisk.

Świąteczny apel

W schronisku przebywa kilkaset psów i kotów, które z utęsknieniem czekają na osoby pragnące dać im dom oraz prawdziwą, czułą opiekę. W tym szczególnym okresie, a także w ferworze świątecznych przygotowań warto pamiętać również o naszych czworonożnych przyjaciołach, dlatego zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do zaangażowania się w pomoc. Wszelkie szczegóły dotyczące form wsparcia, a także informacje na temat psów i kotów czekających na adopcję, znajdziecie Państwo pod linkiem:

http://www.schronisko.krakow.pl/

Inwestycja przy ul. Federowicza 61 z pozwoleniem na użytkowanie
Z przyjemnością informujemy, że inwestycja przy ul. Federowicza 61 została zakończona.
Budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie.
Media o nas
Acatom to firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości od ponad dekady. Nasza dotychczasowa aktywność to przede wszystkim inwestycje w Krakowie, ale nie tylko.
O naszych planach na przyszłość pisze portal Miasto.pro. W tym roku zaznaczyliśmy nasza obecność w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Cały tekst dostępny na: Miasto Pro.
Mikołajki ze Stowarzyszeniem GTW
5 grudnia mieliśmy zaszczyt być partnerem wyjątkowego wydarzenia. W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się świąteczne spotkanie mikołajkowe, organizowane przez Stowarzyszenie GTW, którego współorganizatorem była firma Acatom. Prawie setka dzieci - podopiecznych i uczestników zajęć Stowarzyszenia - otrzymała świąteczne, słodkie upominki.
Wydarzenie obsługiwali animatorzy, a punktem kulminacyjnym był niezwykły pokaz niespodzianka. Mikołajki były okazją do wspólnego świętowania, a także do podsumowania całego roku aktywności Stowarzyszenia. Po spotkaniu wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach organizowanych na płycie Rynku w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego. Nie zabrakło tam świątecznych przysmaków, a także wielu okazji do zakupu ozdób i bożonarodzeniowych prezentów. Współpraca z największą organizacją w Gliwicach, a także jedną z największych na Śląsku - Stowarzyszeniem GTW, które od lat skutecznie rozwija projekty społeczne, sportowe oraz kulturalne, jest ważnym elementem naszych działań na rzecz lokalnej społeczności. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak sympatycznego przedsięwzięcia i sprawić mnóstwo radości całkiem sporej grupie maluchów.
Acatom rozdaje prezenty na Święta
W działach sprzedaży czekają na naszych klientów specjalne promocje świąteczne!
W działach sprzedaży czekają na naszych klientów specjalne promocje świąteczne! Tylko do końca grudnia mieszkanie w inwestycjach Daszyńskiego Park i Wawer Go można nabyć z atrakcyjnym rabatem. Klienci Apartamentów Mikołowska w Gliwicach mogą zaś otrzymać komórkę lokatorską GRATIS. Więcej szczegółów pod numerami telefonów: Gliwice - Apartamenty Mikołowska tel. 32 32 000 32 Katowice - Daszyńskiego Park tel. tel. 32 32 000 38 Warszawa  -  Wawer Go, tel. 22-111 00 60
Kupimy działki pod budownictwo wielorodzinne
Jesteśmy zainteresowani zakupem gruntów pod budownictwo wielorodzinne na terenie Krakowa.

Przesyłając ofertę danej nieruchomości prosimy o podanie:

  • lokalizacji i powierzchni nieruchomości
  • informacji na temat nieruchomości (plan zagospodarowania, planowana powierzchnia PUM,  WZiZT, inne)
  • proponowanej ceny

kontakt:

Wojciech Woźniak

Dyrektor d/s. ekspansji 

e-mail:  w.wozniak@acatom.pl

tel. 662-160-505

Rozpoczęcie podpisywania umów deweloperskich dla inwestycji przy ul. Piastowskiej
W dniu dzisiejszym pierwsi klienci zawarli umowy deweloperskie. Wszystkie prace idą zgodnie z planem i już za rok mieszkania będą przekazywane nabywcom.